ÇUKUROVA
TÜGİAD’ın İlk Kadın Şube Başkanı Olarak, TÜGİAD Çukurova Şubesi Başkanlığına Gül Akyürek Seçildi
 
TÜGİAD Çukurova Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu 4 Ekim 2016 tarihinde gerçekleştirildi. Yönetim ve Denetim Kurullarının yeniden belirlendiği kongrede Gül Akyürek TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin yeni Başkanı oldu. Başkanlık görevini devralan Gül Akyürek, “Her şeyden önce tek aday olmak benim için büyük bir onurdur. TÜGİAD’ın vizyonu; Türk genç girişimcisinin dünyadaki sesi olmak ve dünyaya tanıtmaktır. Biz de Çukurova Şube Yönetimi olarak bölgemizi temsil etmek ve Türkiye’ye açılan yüzü olmak adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. TÜGİAD Çukurova Şubesi olarak önümüzdeki süreçte çok önemli projelere imza atacağız’ dedi.
TÜGİAD Çukurova Şubesi Başkanı Armağan Öner ise, Şube faaliyetlerini sunum eşliğinde anlatarak tüm katılımcılara bilgi verdi. Sonrasında söz alan TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen Türkiye’nin yaşadığı zorlu günlerde (STK) Sivil Toplum Kuruluşları’na güvenin azaldığı bir dönemde TÜGİAD’ın öneminin arttığının altını çizerek, TÜGİAD’ın bu anlamda sorumluluk sahibi bir STK olarak üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmesinin umut verici olduğunu söyledi ve Armağan Öner ile Yönetimine, yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. TÜGİAD Genel Başkanı Rahmi Çuhacı ise yaptığı konuşmada “TÜGİAD Çukurova Şubemizin ilk Başkanı olan sevgili Başkan Armağan Öner’e ve Yönetimine, Derneğe yaptıkları hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Yeni Yönetim için aday olarak Başkanlığa talip olan sevgili Gül Akyürek’e de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından açık oylama ile yapılan seçimlerde tek aday olan Gül Akyürek Başkanlığındaki tek liste oy birliği ile kabul edildi.
TÜGİAD Çukurova Şubesi4. Dönem Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu şu şekilde belirlendi:
Yönetim Kurulu Üyeleri;
Gül Akyürek
Zeynep Aysalar
Can Gazel
Soner Serttaş
Fuat Cemaligil
Rasim Narin
Fırat Sarıbıyık
İlker Ovacıllı
Haluk İnanoğlu

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri;
Mert Uğurses
Emir Bozkaya
Afşin Küçükoğlu
Melik Ağaoğlu
İlker Akyürek
Mustafa Yücelen
Melih Mürşitoğlu
Selahattin Mıstıkoğlu
Melih Aydoğdu


Denetleme Kurulu Asil Üyeleri;

A. Armağan Öner
Özlem Koşar
Hasan Cem Aşçıoğlu

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri;
Nebil Taşçı
Şadan Zafer Köksal
Onur Ocak.

TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen, Türkiye’nin yaşadığı zorlu günlerde (STK)’lara güvenin azaldığı bir dönemde TÜGİAD’ın öneminin arttığının altını çizdi.

TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin yeni Başkanı Gül Akyürek.

TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin ilk Başkanı Armağan Öner, yeni Başkan Gül Akyürek’i tebrik ederken.

Seçilen yeni Yönetim, TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin ilk Başkanı Armağan Öner ile birlikte.

TÜGİAD Çukurova Şubesi Başkanı Armağan Öner, Şube faaliyetlerini sunum eşliğinde anlatarak tüm katılımcılara bilgi verdi.

TÜGİAD Genel Başkanı Rahmi Çuhacı TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin ilk Başkanı olan Armağan Öner’e ve Yönetimine, Derneğe yaptıkları hizmetler için çok teşekkür etti.

Yeni Başkan seçilen Gül Akyürek, TÜGİAD Çukurova Şubesi’nin ilk Başkanı olan Armağan Öner’e ve Yönetimine, Derneğe yaptıkları hizmetlerden dolayı “Teşekkür Plaketi”ni takdim ederken.

TÜGİAD Çukurova Şubesi 4. Olağan Genel Kuruluna katılanlar toplu halde.