EGE
TÜGİAD Ege Şubesi, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı Ziyaret Etti…
 
TÜGİAD Ege Şubesi 4. Dönem Yönetim Kurulu protokol ziyaretleri kapsamında ilk olarak 7 Kasım 2016 tarihinde İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyaret esnasında TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, bugüne kadar yapılan ve yeni dönemde yapılması planlanan proje ve çalışmalar hakkında bilgi sundu. İzmir Valisi Erol Ayyıldız ise, Sivil Toplum Örgütlerinin faaliyetlerinin önemine değinerek, TÜGİAD Ege Şubesi tarafından yapılması planlanan çalışmaların detaylarını isteyerek, bu konuları inceleyerek gerekli destekleri vereceklerini belirtti. Ziyarete TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Başkan Yardımcısı Can Yavaş, Genel Sekreter Çağlar Tenekeci ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bilgen Salih Narlı, Hatice Oflas, Melih Sebastien Durmuş ve Dr. Özlem Gültekin katıldı.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Can Yavaş, Yönetim Kurulu üyesi Özlem Gültekin, Denetleme Kurulu Başkan yardımcısı Bilgen Salih Narlı, T.C İzmir Valisi Erol Ayyıldız, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Oflas, Melih Sebastien Durmuş ve Genel Sekreter Çağlar Tenekeci.

TÜGİAD Ege Şubesi Denetleme Kurulu Başkan yardımcısı Bilgen Salih Narlı, TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Can Yavaş, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve T.C. İzmir Valisi Erol Ayyıldız.
TÜGİAD Ege Şubesi’nden İzmir Defterdarlığına Ziyaret
 
TÜGİAD Ege Şubesi 4. Dönem Yönetim kurulu protokol ziyaretleri kapsamında 8 Kasım 2016 tarihinde İzmir Defterdarı Tamer Utkucu’yu makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve ziyarete katılan TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Hatice Oflas, Medya Venüs Bağdatlı ve Fatih Kanmaz bugüne değin gerçekleştirilen ve yeni dönemde gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aktardılar. Ziyarette Sayın Defterdar’dan özellikle karşılıklı iletişimin geliştirilerek, bilgilendirme ve işbirliği yapılabilecek konularda ortak çalışmaların üretilmesi dileğinde bulunuldu.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Medya Venüs Bağdatlı Ay, Av.Fatih Kanmaz, İzmir Defterdarı Tamer Utkucu, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyesi Hatice Oflas.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Medya Venüs Bağdatlı Ay, Av.Fatih Kanmaz, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, İzmir Defterdarı Tamer Utkucu ve Yönetim Kurulu üyesi Hatice Oflas.
TÜGİAD Ege Şubesi’nin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Ziyareti
 
TÜGİAD Ege Şubesi 4. Dönem Yönetim Kurulu protokol ziyaretleri kapsamında 22 Kasım 2016 tarihinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. İzmir’in değerlerinin öne çıkarılarak, sanayi, ticaret, tarım, eğitim ve sağlık başta olmak üzere her alanda gelişmesine katkı vermek için başladıkları İZMİR 2030 projesine devam edeceklerini belirten TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat; bu çalışmalara desteklerini esirgemeyen Kocaoğlu’na teşekkür ederek, bu desteklerinin sürmesi temennisinde bulundular. Ziyarete Başkan Hüseyin Canpolat ile birlikte, Başkan Yardımcıları Taner Akçınar ve Can Yavaş, Genel Sekreter Çağlar Tenekeci, Sayman Üye Cengiz Dalgıç ile Yönetim Kurulu Üyeleri; Dr. Özlem Gültekin, Medya Venüs Bağdatlı, Melih Sebastien Durmuş, Av. Fatih Kanmaz ve Denetleme Kurulu Başkan yardımcısı Bilgen Salih Narlı katıldılar.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Can Yavaş, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Av.Fatih Kanmaz, Başkan Yardımcısı Can Yavaş, Başkan Hüseyin Canpolat, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yönetim Kurulu üyesi Dr.Özlem Gültekin, Başkan Yardımcısı Taner Akçınar, Genel Sekreter Çağlar Tenekeci, Yönetim Kurulu üyesi Melih Sebastien Durmuş, Medya Venüs Bağdatlı Ay, Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Bilgen Salih Narlı ve Sayman üye Cengiz Dalgıç.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ziyaretine katılanlar; TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcıları Taner Akçınar ve Can Yavaş, Sayman üye Cengiz Dalgıç, Yönetim Kurulu üyesi Dr.Özlem Gültekin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TÜGİAD Ege Şube Başkanı Hüseyin Canpolat, Yönetim Kurulu üyeleri; Medya Venüs Bağdatlı Ay, Melih Sebastien Durmuş, Av.Fatih Kanmaz, Genel Sekreter Çağlar Tenekeci, Denetleme Kurulu Başkan yardımcısı Bilgen Salih Narlı.
TÜGİAD Ege Şubesi 4. Dönem Yönetim Kurulu Ata’sının Huzuruna Çıktı
 
TÜGİAD Ege Şubesinin yapılan 3. Olağan Genel Kurulu sonrasında Hüseyin Canpolat Başkanlığında göreve gelen Yönetim Kurulu üyeleri 23 Kasım 2016 tarihinde Anıtkabir’i ziyaret ederek Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına sahip çıktıklarını teyit ettiler. Anıtkabir’de Mozoleye çelenk koyan Heyet akabinde saygı duruşunda bulundular. TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Can Yavaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hatice Oflas, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri; Dr. Özlem Gültekin, Av.Fatih Kanmaz, TÜGİAD Ege İdari Koordinatörü Bahar Kocaman, Başkan Yardımcısı Taner Akçınar, Yönetim Kurulu ve Sayman Üye Cengiz Dalgıç ve Denetleme Kurulu Başkanı Serdar Gökhan Arıkan.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalarken.

Anıtkabir’de Mozoleye çelenk koyan TÜGİAD Ege Şubesi Heyeti saygı duruşunda.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Anıtkabir ziyaretinde toplu halde.
TÜGİAD Ege Şubesi, Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Adnan Yıldırım’ı Ziyaret Etti
 
TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri 23 Kasım 2016 tarihinde Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Adnan Yıldırım’ı Ankara’da makamında ziyaret ettiler.
Söz konusu ziyarette İzmir’in, Ege Bölgesinin ve ülkemizin temel ekonomik sorunları hakkında görüşlerini ve çözüm önerilerini sundular. Başkan Hüseyin Canpolat güncel ekonomik konular dışında TÜGİAD Ege Şubesi olarak geliştirdikleri İzmir 2030 projelerini aktardılar. Bakan Başdanışmanı Adnan Yıldırım, üretken, girişimci, kültürlü genç işadamları ile birlikte olmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, Bakanlık olarak tüm toplum kesimleri ile özellikle de ekonomi alanında faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütleri ile düzenli ve sürekli bir iletişim halinde olarak onlardan faydalanmak istediklerini, bu ortak çalışmanın yaratacağı güç ve enerjinin gerek İzmir’in gerekse de Ege Bölgesinin gelişimi için ciddi sonuçlar doğuracağına olan inancını belirterek, her türlü proje ve çalışmaya açık olduklarını söyledi.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, T.C. Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Adnan Yıldırım.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Can Yavaş, Denetleme Kurulu Başkanı Serdar Gökhan Arıkan, Yönetim Kurulu üyeleri; Cengiz Dalgıç, Hatice Oflas, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, T.C. Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Adnan Yıldırım, Yönetim Kurulu üyeleri; Dr. Özlem Gültekin, Av.Fatih Kanmaz ve TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Taner Akçınar.
TÜGİAD Ege Şubesi Romanya Ulusal Günü Resepsiyonuna Katıldı
 
TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Başkan Yardımcısı Taner Akçınar ve TÜGİAD Ege Şubesi Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Sema Aydın 28 Kasım 2016 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilen İzmir Romanya Başkonsolosu Bayan Mioara Ştefan’ın Romanya Ulusal Günü nedeniyle düzenlediği resepsiyona katılarak TÜGİAD’ı temsil ettiler.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcısı Taner Akçınar, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, İzmir Romanya Başkonsolosu Mioara Ştefan ve TÜGİAD Ege Şubesi Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Sema Aydın.
TÜGİAD (YİK) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen Ziyareti…
 
TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri 23 Kasım 2016 tarihinde TÜGİAD (YİK) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelin’i Ankara’da ziyaret etti.
Söz konusu ziyarette, TÜGİAD Ege Şubesi faaliyetleri hakkında bilgi verildi ve yeni projeler görüşüldü. Ziyarete, Başkan Hüseyin Canpolat ile birlikte, Başkan Yardımcıları Taner Akçınar ve Can Yavaş, Sayman Üye Cengiz Dalgıç ile Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Özlem Gültekin, Hatice Oflas, Av. Fatih Kanmaz ve Denetleme Kurulu Başkanı Serdar Gökhan Arıkan katıldı.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkan Yardımcıları Taner Akçınar ve Can Yavaş, Yönetim Kurulu üyesi Dr.Özlem Gültekin, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, TÜGİAD (YİK) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Oflas, Av. Fatih Kanmaz, TÜGİAD Ege Şubesi Denetleme Kurulu Başkanı Serdar Gökhan Arıkan, TÜGİAD Ege Yönetim Kurulu üyesi ve sayman üye Cengiz Dalgıç.
TÜGİAD Business Network Ankara
 
TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat ve Yönetim Kurulu üyeleri 23 Kasım 2016 tarihinde TÜGİAD Ankara Şubesi ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilen 10.TÜGİAD Business Network etkinliğine katıldılar.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, TÜGİAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcısı Koray Kartal ve TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Ercan Kahraman.

10. TÜGİAD Business Network etkinliğine katılan.
Altay Spor Kulübü’nün TÜGİAD Ege Ziyareti
 
Altay Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri 12 Aralık 2016 tarihinde TÜGİAD Ege Şubesini ziyaret ederek TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri ile bir araya geldi. Söz konusu ziyarette Altay Spor Kulübü ve TÜGİAD Ege Şubesi çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Altay Spor Kulübü ve TÜGİAD Ege Şubesi üyeleri toplu halde.
TÜGİAD Ege Şubesi İMEAK Deniz Ticaret Odasını Ziyaret Etti
 
TÜGİAD Ege Şubesi 4. Dönem Yönetim Kurulu protokol ziyaretleri kapsamında 13 Aralık 2016 tarihinde İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat bugüne değin gerçekleştirilen ve yeni dönemde gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi aktardılar. Ziyarette İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk’te yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aktardı ve işbirliklerini geliştirerek ortak çalışmaların üretilmesi dileğinde bulundu. Ziyarete TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Genel Sekreter Çağlar Tenekeci, Sayman üye Cengiz Dalgıç, Yönetim Kurulu üyeleri Melih Sebastien Durmuş, Medya Venüs Bağdatlı Ay, Hatice Oflas, Dr. Özlem Gültekin ve Av. Fatih Kanmaz katıldılar.

TÜGİAD Ege Yönetim Kurulu üyeleri Melih Sebastien Durmuş, Medya Venüs Bağdatlı Ay, Çağlar Tenekeci, Hatice Oflas, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Dr. Özlem Gültekin, Av. Fatih Kanmaz, Cengiz Dalgıç ve İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Müdürü Halil Hatipoğlu.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Başkanı Yusuf Öztürk ve TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat.
TÜGİAD Ege Şubesi 3. Olağan Genel Kurulu
 
TÜGİAD Ege Şubesi, 3.Olağan Genel Kurulu 3 Ekim 2016 tarihinde İzmir Hilton Otel’inde gerçekleştirildi. Genel Kurulda tek liste ile seçime giren Ege Şube Başkanı Hüseyin Canpolat, 18 kişilik yönetim kuruluyla birlikte yeniden göreve seçildi.
Canpolat “TÜGİAD Ege Şubesi olarak yeni bir döneme merhaba diyoruz. Geçmişte önemli projelerimiz oldu. Bunları artırarak yeni dönemimizde yine İzmir’e, Ege’ye ve ülkemize fayda sağlamak istiyoruz. Bizim en büyük projemiz “İzmir 2030, 2030 yılında İzmir nasıl bir şehir olmalı buna karar vermemiz lazım. Bunları tartışarak, sektörlerdeki başarılı işadamlarıyla bir araya gelerek projeler oluşturacağız. TÜGİAD bir Türkiye projesidir” dedi.
Genel Kurulda Başkan Rahmi Çuhacı, Derneğimizin faaliyetlerinin yanı sıra Şube Başkanı Hüseyin Canpolat’a ve kendisinin nezdinde Ege Şubesi Yönetim Kuruluna, şimdiye kadarki çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, önümüzdeki dönem çalışmalarında da başarılar diledi. Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen ise, Genel Kurula hitaben yaptığı konuşmada birlik ve beraberliğin önemine değinerek geçmişten bugüne bu değerli kurum için çaba sarf eden herkese teşekkür etti.
Yeni dönemde Hüseyin Canpolat’ın başkanlığındaki yönetim kurulu listesinde Taner Akçınar,Tolga H. Duğles, Can Yavaş, Çağlar Tenekeci, Bilal Pekgüzel, Cengiz Dalgıç, Özlem Gültekin, Zerrin Kara, Yıldırım Baytekin. Selami Korkmaz, Melih Sebastien Durmuş, Meryem Dilşad İpbaş, Mehmet Türer, Fatih Kanmaz, Salih Baz, Hatice Oflas ve Medya Venüs Bağdatlı Ay yer aldı. Denetim Kurulunda ise Serdar Gökhan Arıkan, Bilgen Salih Narlı, Hüseyin Düzyol, Sami Baz, İlker Erdiliballı, Mustafa Bedük görev aldı.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat.

TÜGİAD Genel Başkanı Rahmi Çuhacı.

TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen.

Divan Kurulu; Nihat Baç, Altan Palabıyıkoğlu ve Onur Çetin.

TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Ali Yücelen, TÜGİAD Genel Başkanı Rahmi Çuhacı ve TÜGİAD Danışmanlar Kurulu üyesi Altan Palabıyıkoğlu.

Bahar Kocaman, Zerrin Kara, Özlem Gültekin, Hatice Oflas, Seda Zabıtçı ve Başak İlisulu.

TÜGİAD Ege Şubesi 3.Olağan Genel Kurulunda seçilen yeni Yönetim Kurulu üyeleri.

TÜGİAD Ege Şubesi 3.Olağan Genel Kuruluna katılan TÜGİAD üyeleri toplu halde.
TÜGİAD Ege Şubesi’nden İzmir Vergi Dairesine Ziyaret
 
TÜGİAD Ege Şubesi 4.Dönem Yönetim kurulu protokol ziyaretleri kapsamında 8 Kasım 2016 tarihinde İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin’i makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat TÜGİAD’ın vizyonu, misyonu ve genel profili hakkında ve Ege Şubesi olarak odaklandıkları İZMİR 2030 projesi çalışmaları hakkında bilgi verdi. İzmir Vergi İdaresi Başkanı Rıfat Engin ise, yapılan ziyaret için teşekkürlerini sundu. Engin, ayrıca, vergi yapılandırılması ve matrah artırımı ile ilgili bilgiler de verdi. Bu ziyarete TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, Yönetim Kurulu üyeleri Hatice Oflas, Av.Fatih Kanmaz, Medya Venüs Bağdatlı Ay ve Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Bilgen Salih Narlı katıldı.

TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu üyesi Hatice Oflas, TÜGİAD Ege Şubesi Başkanı Hüseyin Canpolat, İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin, Yönetim Kurulu üyesi Medya Venüs Bağdatlı Ay, Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Bilgen Salih Narlı ve Yönetim Kurulu üyesi Av.Fatih Kanmaz.